Drukarka 3D Threedee All-in-One spółki 3D Automation podbija Międzynarodowe Targi Poznańskie

drukarka-3d-threedee-all-in-one-spolki-3d-automation

Drukarka 3D Threedee All-in-One spółki 3D Automation podbija Międzynarodowe Targi Poznańskie

Targi to świetny czas na zaprezentowanie własnych produktów szerszemu gronu potencjalnych odbiorców. Obecność podczas branżowych imprez jest już koniecznością, jeśli marka chce podkreślić swój wizerunek jako eksperta w konkretnej dziedzinie.

Na rynku rozwijających się technologii 3D jest podobnie, dlatego nikogo zaznajomionego z tematem nie dziwi coroczny wzrost popularności Targów ITM Polska: Innowacje, Technologie, Maszyny. Czterodniowe wydarzenie odbyło się w Poznaniu w dniach 5-8 czerwca 2018 roku. Podczas jego trwania ponownie można było zapoznać się, m.in. z działaniem wszechstronnej drukarki 3D – Threedee All-in-One od 3D Automation z Olsztyna.


Ponad 20 tysięcy osób zainteresowanych najnowszymi technologiami

Przez wiele osób zajmujących się usługą druku 3D ITM Polska jest uważane za event, którego nie da się pominąć. Impreza zorganizowana w stolicy Wielkopolski ma ogromny potencjał. Oprócz możliwości wystawienia się zarówno z prototypami 3D, jak i gotowymi rozwiązaniami w technologii 3D, to jedno z najlepszych miejsc, gdzie spotyka się profesjonalistów otwartych na nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych. Po liczbie zainteresowanych śmiało stwierdzamy, że Drukarka 3D Threedee All-in-One stała się rewelacją dla odwiedzających stoisko 3D Automation w murach Międzynarodowych Targów Poznańskich – również tych z zagranicy.

Drukarka 3D Threedee All-in-One – mocny punkt na mapie Targów ITM Polska

Po premierowej prezentacji urządzenia na Targach Dni Druku 3D w Kielcach (10-12 kwietnia 2018 roku), na których przykuło niemałą uwagę, na evencie w Poznaniu drukarka 3D wywołała jeszcze większe zainteresowanie – zwłaszcza wśród dystrybutorów oraz przedstawicieli sektora B2B. Warto przypomnieć, że przedsprzedaż Drukarki 3D Threedee All-in-One ruszy już pod koniec tego roku, więc moment jej dostępności nadchodzi wielkimi krokami. Jako, iż sprzęt bazuje na druku metodą DLP, czyli z użyciem technologii warstwowego utwardzania źródłem światła żywic fotoutwardzalnych, wszystkim chętnym zaprezentowano różne, wysokiej jakościwydruki 3D. Należały do nich między innymi miniaturowe zęby (Drukarka 3D Threedee All-in-One według producenta świetnie radzi sobie w medycynie – chirurgii szczękowej czy stomatologii) czy mini-figurki szachowe. Ich szczegóły są wręcz powalające – np. figura wieży o wysokości 1,5 centymetra ma doskonale widoczne stopnie schodów wewnątrz modelu. Mogłoby się wydawać, że otrzymanie tak dokładnych wydruków z żywicy wymaga skrupulatnej obsługi przez doświadczonego specjalistę. Nic bardziej mylnego. Drukarka 3D Threedee All-in-One w technologii DLP zapewnia w pełni zautomatyzowany system obróbki, a także pozostałych procesów tworzenia konkretnych wydruków. Udział operatora jest wręcz minimalny, nie narażając go na działanie roztworów, czy samych żywic.

Propozycja warta szczególnej uwagi – Drukarka 3D Threedee All-in-One

Rozwój technologii 3D w Polsce jest zauważalny. Nie da się ukryć, że staje się dziedziną w coraz większym stopniu traktowaną nie tylko hobbystycznie. Wykorzystanie drukarek 3D w biznesie – rozpatruje się pod kątem typowo przemysłowym czy akademickim. Tym bardziej warto śledzić rozwój spółki 3D Automation z Olsztyna, dla której Drukarka 3D Threedee All-in-One to tylko pierwszy krok ku osiągnięciu ogromnego sukcesu.

Zaloguj się Logowanie

Komentuj