Kup licencję

Kup licencję – Przestrzegaj prawa

Zakupiona licencja umożliwia publikację w Internecie na własnej stronie czy też na innych nośnikach w zgodzie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r., obowiązującą na terenie Rzeczypospolitej Polskiej oraz z prawami majątkowymi Wydawcy.

Korzystanie z artykułów publikowanych w serwisie TwojeInnowacje.pl bądź dokonywanie ich opracowań wymaga zgody wydawcy – Alexandrite Group oraz nabycia licencji.

Zachęcamy do skorzystania z oferty wykupienia licencji, która daje możliwość:

- publikacji na stronach internetowych,

- publikacji w obrębie wewnętrznej sieci Intranet,

- zamieszczania artykułu lub jego opracowania w wydawanym przez siebie dzienniku lub czasopiśmie,

- wykorzystania na potrzeby użytku wewnętrznego swojej jednostki organizacyjnej, bez naruszania prawa autorskiego (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r.), obowiązującego na terenie Rzeczypospolitej Polskiej oraz praw majątkowych Wydawcy.

Dziennikarze TwojeInnowacje.pl na bieżąco przygotowują aktualności z kraju i ze świata dostępne do codziennej, cotygodniowej, bądź comiesięcznej publikacji.

Korzyści licencjonowania treści

Treści dostarczone przez TwojeInnowacje.pl pomogą w lepszym pozycjonowaniu Twojej firmy.

Zwiększ czas odwiedzin na swojej witrynie publikując wysokiej jakości treści dopasowane do grupy odbiorców.

Skorzystaj ze specjalistycznych, codziennie publikowanych treści aby zredukować wysokie koszty utrzymania własnego zespołu redakcyjnego.

Poszerz zakres wiedzy Twoich Użytkowników dostarczając im aktualności dotyczące innowacji.

TwojeInnowacje.pl dostarcza codziennie wiadomości na temat funduszy unijnych, nowych technologii, innowacji gospodarczych, innowacji w nauce, rolnictwie i o kapitale ludzkim.

Treści tworzone przez TwojeInnowacje.pl mogą być reprodukowane bezpłatnie, w ograniczonym zakresie, przez organizacje typu nonprofit, o ile przedstawiciele TwojeInnowacje.pl zostali powiadomieni o tym kiedy i gdzie nasze treści zostaną użyte. Wykorzystaniu materiałów publikowanych przez TwojeInnowacje.pl musi towarzyszyć jasne określenie źródła pochodzenia tekstu (nazwa serwisu wraz z logotypem, autor, data) oraz hiperlink do sekcji strony, z której pochodzi odpowiedni materiał. W celu uzyskania zezwolenia na reprodukcje treści prosimy o kontakt pod adresem licencja@twojeinnowacje.pl.

Wykorzystanie dla celów komercyjnych całości lub części zawartości TwojeInnowacje.pl musi zostać zakupiona licencja. Zamówienie powinno zawierać następujące informacje: kiedy, gdzie oraz w jaki sposób nasze treści mają być używane.

W celu wykupienia licencji prosimy o kontakt

licencja@twojeinnowacje.pl

012 350 48 11