Dostawy wody, czyli jak zadbać o pracowników

© shutterstock

© shutterstock

Regularne picie wody jest niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. A przecież to w pracy spędzamy dużą część dnia! Jednak podczas wykonywania codziennych obowiązków łatwo zapomnieć o dostarczaniu sobie dostatecznej ilości płynów. Na szczęście pracodawcy mogą znaleźć prosty sposób, aby temu zapobiec – dostawy wody do biura. Zobacz, na czym to polega i która opcja będzie najlepsza dla Twojej firmy!

Dostawy wody do firmy – dystrybutor do wody pitnej

Najpopularniejszą opcją składania zamówień na wodę dla pracowników od dłuższego czasu są dystrybutory. Zasada takiego rozwiązania jest niezwykle prosta. Do biura przywiezione zostaje urządzenie wraz z zestawem wymiennych butli z wodą pitną, których wielkość i liczba określana zostaje przez pracodawcę przed podpisaniem umowy z dostawcą. Kolejne pojemniki dostarczane są cyklicznie, najczęściej co 4 tygodnie. Przy podłączeniu dystrybutora do prądu najczęściej możliwe jest również uzyskanie gorącej wody, idealnej do przyrządzania ciepłych napojów lub dań instant. Niewątpliwymi zaletami tej opcji są stałe dostawy wysokiej jakości świeżej wody pitnej, zazwyczaj źródlanej, a także niezależność urządzenia od sieci wodociągowej, dzięki czemu nawet w przypadku awarii pracownicy mają możliwość skorzystania z niego.

Dostawy wody Dar Natury – na czym to polega?

Dostawy wody Dar Natury to niezwykle proste i wygodne rozwiązanie dla firm. W pierwszym kroku należy wybrać najlepszy dla przedsiębiorstwa dystrybutor oraz pojemność butli z wodą, 11 bądź 18,9 l. Zaletą tych pierwszych jest łatwiejsza wymiana oraz przechowywanie, drugie natomiast pozwolą na rzadsze zmiany pojemnika. Zamówienie można także rozszerzyć o produkty dodatkowe, w tym plastikowe kubeczki, wodę mineralną w wygodnych butelkach, idealną np. na spotkania biznesowe, kawę, herbatę oraz syrop malinowy doskonały do przyrządzania słodkich napojów.

Kolejnym etapem jest podpisanie umowy na 12 lub 24 miesiące, w zależności od potrzeb. Wtedy też można ustalić najwygodniejszy moment dostawy wody. Dostarczana będzie co ok. 4 tygodnie.

Następnie wystarczy już tylko czekać na dostawcę i cieszyć się świeżą wodą do picia każdego dnia.

Dostawy wody – a może wygodny filtr?

Dostawy wody do dystrybutora mają wiele zalet, między innymi niezależność urządzenia od sieci wodociągowej oraz stały dostęp do wody ze sprawdzonego, ekologicznego źródła. Jednak wiążą się one z koniecznością wygospodarowania miejsca na wymienne butle oraz ich stałą wymianą, co dla niektórych może być dość uciążliwe. Aby rozwiązać ten problem, można zdecydować się również na zamówienie filtra do wody do biura. Tego typu urządzenie należy podłączyć do źródła bieżącej wody, którą filtr dokładnie oczyści i uzdatni do picia. Jest on również dostępny w różnych rozmiarach, także kompaktowych, doskonałych do niewielkiej, biurowej kuchni. Ogromną zaletą filtrów jest również piękny design niektórych modeli, dzięki czemu staną się one prawdziwą ozdobą firmy. Niekiedy dają również większe możliwości, niektóre z urządzeń posiadają np. opcję gazowania wody.

Dostawy wody – filtry Dar Natury

W ofercie Daru Natury dostępne są 4 filtry do wody o różnych parametrach, spośród których każdy przedsiębiorca będzie mógł wybrać ten idealny dla swojej firmy:

  • Oasis Aquarius – ekonomiczne rozwiązanie do biura,
  • Oasis Quarrtz – o niezwykle wytrzymałej obudowie,
  • Oasis Calix – nowoczesny i elegancki design,
  • Oasis Onyx – kompaktowe urządzenie do niewielkich przestrzeni.

Każde z urządzeń zapewnia stały dostęp do wody pitnej, zarówno zimnej, jak i gorącej. Dodatkowo model Oasis Calix pozwoli uzyskać wodę gazowaną, idealną m.in. do stworzenia słodkich napojów.

Cykliczna dostawa wody to korzyść nie tylko dla pracowników, lecz także pracodawcy. Zainteresowała Cię któraś z propozycji Daru Natury? Umów się na rozmowę z konsultantem i pozwól mu wybrać opcję idealną dla Twojej firmy!

Zaloguj się Logowanie

Komentuj