Do pracy i na weekend – Huawei Mate 10 lite

jaki smartfon

Do pracy i na weekend – Huawei Mate 10 lite

Smartfon praktyczny i wszechstronny to taki, który przydaje się wszędzie tam, gdzie się znajdujesz. O taki telefon jednak niełatwo. Wyjątkiem od tej reguły jest Huawei Mate 10 lite, jeden z czołowych modeli znanego producenta z Chin.

Jaki powinien być uniwersalny telefon?

Odpowiedź na to pytanie jest dosyć prosta – przynajmniej w teorii. Skoro smartfon to w XXI wieku urządzenie pierwszej potrzeby i absolutnie osobiste, twój telefon musi znajdować zastosowanie w każdej sytuacji i sprawdzać się w różnorodnych warunkach. Tam samo dobrze powinien radzić sobie w rękach zapracowanego biznesmena, jak i szalejącego w social mediach nastolatka. Równie wysoką funkcjonalnością musi wykazywać się w drodze do pracy, jak i podczas urlopu czy zagranicznej podróży.

To tyle teorii – jak jednak znaleźć taki smartfon? Oferta operatorów komórkowych wydaje się bardzo bogata, na półkach i w sklepach internetowych nie brakuje różnorodnych telefonów w niemal każdym przedziale cenowym. Wiele z nich jest jednak profilowanych pod potrzeby określonych użytkowników, coraz rzadziej produkowane są natomiast smartfony uniwersalne i wszechstronne.

Jedną z tego rodzaju komórek jest jednak Huawei Mate 10 lite. To wysokiej klasy telefon o różnorodnych zastosowaniach, którego cechą szczególną jest zbilansowanie posiadanych funkcji. Warto też dodać, że cena telefonu Huawei Mate 10 lite nie jest wygórowana i nie powinna zrujnować twojego budżetu.

Dlaczego właśnie Mate 10 lite?

Argumentów przemawiających za zakupem tego właśnie telefonu jest bardzo wiele, zwrócimy tu jednak uwagę tylko na kilka kluczowych. Po pierwsze w jego wnętrzu znajdują się wyłącznie wysokiej klasy podzespoły, takie jak procesor Kirin. Ośmiordzeniowa jednostka charakteryzuje się wysoką wydajnością pracy, a do tego nie nagrzewa się nawet przy dużych obciążeniach. Wszystkie kolejne poziomy aplikacji czy menu głównego pojawiają się bardzo szybko i płynnie, co ma niebagatelny wpływ na komfort korzystania z Huawei Mate 10 lite.

Konstruktorzy z Chin zadbali o bardzo mocne parametry multimedialne telefonu. Już na pierwszy rzut oka uwagę zwraca duży (5,9 cala) wyświetlacz o rozdzielczości Full HD+. Pozwala on na wygodne przeglądanie stron internetowych czy social mediów, a nawet swobodne śledzenie przygód bohaterów ulubionego serialu czy oglądanie wideo na YouTube.

W kwestii multimediów nie sposób pominąć zestawu optycznego. W Huawei Mate 10 lite znalazły się aż dwa podwójne aparaty. Główny posiada matryce o rozdzielczości 16 Mpix i 2 Mpix, natomiast aparat przedni to soczewki 13 Mpix i 2 Mpix. Tak wyśrubowane parametry rzadko znajdują się w telefonach komórkowych, a jeszcze do niedawna występowały jedynie w profesjonalnym sprzęcie fotograficznym. Podobnie jak i efekt Bokeh, czyli rozmycie tła przy zachowaniu ostrości na pierwszym planie.

Cena telefonu  Huawei Mate 10 lite

Tu po prostu nie da się udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Cena telefonu Huawei Mate 10 lite zależy nie tylko od operatora komórkowego, ale i konkretnej oferty abonamentowej lub na kartę oraz tego, czy smartfon nabywany jest na firmę, czy prywatnie. W każdym przypadku kwota nie jest jednak wygórowana, a decydując się na zakup urządzenia tej klasy, możesz być pewien, że smartfon spełni twoje największe nawet wymagania i będziesz mógł z powodzeniem korzystać z niego w niemal każdych okolicznościach.

Zaloguj się Logowanie

Komentuj