Bramka płatności dla sklepu internetowego – czym się kierować przy jej wyborze?

platnosci-online

Bramka płatności dla sklepu internetowego – czym się kierować przy jej wyborze?

Wybór odpowiedniej platformy do płatności online jest jedną z najważniejszych decyzji do podjęcia podczas konfigurowania witryny e-commerce. Przy jej podejmowaniu o tym, która bramka płatności jest odpowiednia dla Twojego sklepu, musisz wziąć pod uwagę kilka czynników.

Na początku wyjaśnijmy jednak czym jest bramka płatności

Bramka płatności pozwala na autoryzację transakcji dokonywanych za pomocą różnych metod płatności jak: płatność kartą kredytową, blik, szybki przelew internetowy, płatności mobilne i wielu innych.

Rozwiązanie to pozwala w sposób bezpieczny pobrać środki z konta bankowego klienta i przekazać je na konto sprzedawcy, zachowując przy tym bezpieczeństwo obu stronom transakcji sprzedażowej. Czym się zatem kierować przy wyborze bramki płatności?

  • Po pierwsze bezpieczeństwo transakcji. Bardzo ważne jest, aby wybrać dostawcę płatności, który oferuje bezpieczne przetwarzanie danych. Podczas dokonywania płatności klient podaje dane wrażliwe takie jak adres czy numer karty płatniczej. W związku z tym ważne jest, aby bramka płatności zabezpieczała poufność danych dostarczonych przez obie strony. Przykładem innowacyjnej bramki płatności, która pojawiła się niedawno na rynku polskim jest FONDY.
  • Integracja i łatwość obsługi. Niezależnie od tego, czy prowadzisz działalność na jednej z popularnych platform e-commerce, takich jak Magento lub Shopify, czy masz sklep internetowy zbudowany od podstaw, to w każdym przypadku bez problemu przeprowadzisz integrację swojego sklepu z bramką płatności FONDY. Bramka ta to krajowy integrator płatności, który oferuje gotowe moduły płatności dla Twojego CMS/CRM. FONDY oferuje szeroki wachlarz oferowanych (ponad 300) metod płatności takich jak: szybki przelew bankowy, płatności przez Facebooka, płatność blikiem, SEPA, płatność kartami debetowymi lub kredytowymi, PayPal i wiele innych.
  • Ekspansja zagraniczna – płatności wielowalutowe. Rozważ rozszerzenie sprzedaży na rynki zagraniczne poprzez oferowanie w swoim sklepie cen produktów w różnych walutach. Zarządzanie sprzedażą w wielu walutach jest dużo łatwiejsze dzięki opcji walutowej FONDY. To rozwiązanie nie wymaga otwarcia zagranicznych rachunków, ani zakładania oddziałów zagranicznych. A dzięki niemu dotrzesz do nowych klientów i zwiększysz rozpoznawalność swojej marki.

Dlaczego FONDY to najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy?

FONDY to kompleksowe rozwiązanie płatnicze, które poprzez szeroki wachlarz oferowanych metod płatności może zapewnić Ci globalny zasięg, pomóc w zwiększeniu liczby konwersji i zapewnić bezproblemową obsługę swoim klientom.

Dzięki FONDY możesz samodzielnie zaprojektować swoją stronę płatności, zachowując jej styl i grafikę. A dzięki mobilnemu panelowi sterowania, możesz monitorować w czasie rzeczywistym aktualne dane o sprzedaży, nieważne gdzie się znajdujesz. Dzięki czemu otrzymujesz natychmiastowe informacje o wpłatach, masz dostęp do pełnej historii transakcji.

Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć sklep internetowy od podstaw, czy po prostu chcesz zwiększyć sprzedaż, FONDY jest właściwym wyborem. Pamiętaj, iż wybierając odpowiednią bramkę płatności możesz mieć natychmiastowy i pozytywny wpływ na zadowolenie klienta, a także na przepływy pieniężne i rentowność.

Zaloguj się Logowanie

Komentuj