Loty w tunelu aerodynamicznym – oryginalny sposób na spotkania biznesowe

© profly.pl

© profly.pl

Wyjście na kolację do restauracji, wspólny grill czy wyjazd na kilka dni do hotelu to najpopularniejsze pomysły na spotkania biznesowe po godzinach. Chociaż chwile podczas nich spędzone mogą być udane, to jednak po pewnym czasie nawet takie rozrywki mogą się znudzić. Gdy wobec tego szukasz ciekawych pomysłów na spotkania w gronie współpracowników, postaw na coś oryginalnego, co na pewno na długo pozostanie w ich pamięci – doskonałym rozwiązaniem może być lot w tunelu aerodynamicznym!

Loty w tunelach aerodynamicznych, które określane są także mianem bodyflying, to świetna rozrywka dla każdego, kto lubi niecodzienne emocje. Tunele aerodynamiczne są stosowane od lat w badaniach aerodynamiki, również znalazły one zastosowanie jako wsparcie w treningach spadochroniarskich. Tunele te posiadają ogromne wentylatory, które rozpędzają strugi powietrza do prędkości 300 kilometrów na godzinę – to wystarczająca prędkość, aby podnieść człowieka i dać efekt spadania w przestworzach oraz niezapomniane wrażenia z tym związane.

Bodyflying jest bardzo często wykorzystywany przez początkujących i zawodowych skoczków spadochronowych. Dzięki nie mu mogą oni ćwiczyć technikę lotu i akrobacje, zamiast konieczności korzystania z lotów samolotem, co ma także przełożenie na koszty. W tunelach może jednocześnie latać nawet po kilka osób, dlatego można ćwiczyć w nich różnego rodzaju ewolucje.

Do korzystania z tunelu aerodynamicznego nie potrzeba mieć zasadniczo żadnego wcześniejszego przygotowania – szkoleń, treningów, badań lekarskich czy kondycji. To powoduje, że to świetna rozrywka dostępna dla każdego zainteresowanego, kto chce poznać emocje towarzyszące swobodnemu spadaniu. Nie trzeba przy tym obawiać się o kwestie bezpieczeństwa, ponieważ nad przebiegiem lotu czuwa wtedy doświadczony instruktor.

Dlaczego warto zdecydować się na bodyflying jako urozmaicenie spotkania biznesowego? To przede wszystkim niecodzienne emocje, których nie może zagwarantować żadna inna rozrywka. To świetny pomysł na imprezę integracyjną dla pracowników, szkolenie czy konferencję w nieco innej konwencji, na spotkanie świąteczne czy też na urodziny jednego z pracowników firmy.

Oczywiście, loty będą wtedy główną atrakcją, ale również spotkanie może być uzupełnione o dodatkowe atrakcje, na przykład konkursy, zabawy czy gry integrujące uczestników. Na miejscu można też często korzystać z cateringu czy uzyskać dostęp do przestrzeni w salach konferencyjnych i szkoleniowych. Na pewno wydarzenie będzie przebiegało w doskonałej atmosferze i dostarczy mnóstwo niecodziennych wrażeń każdemu z uczestników.

Gdzie można wziąć udział w lotach w aerotunelu? Obecnie jednym z najnowocześniejszych obiektów tego rodzaju jest Profly znajdujący się w Warszawie. Na miejscu można także organizować spotkania biznesowe, ponieważ do dyspozycji uczestników są sale konferencyjne, zaplecze cateringowe oraz socjalne. W Profly można urządzić imprezę nawet do 100 osób. Z pełną ofertą można zapoznać się już teraz pod adresem: http://profly.pl/index.php/imprezy-integracyjne.

Zaloguj się Logowanie

Komentuj