LifeScience Open Space podczas Małopolskiego Festiwalu Innowacji

Małopolski Festiwal Innowacji to cykl wydarzeń o innowacyjności, na które składają się tematyczne konferencje, spotkania, dyskusje i targi organizowane w dniach 11 do 15 października 2011 w Małopolsce. W ramach Festiwalu, w dniu 12 października 2011, w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie odbędzie się wydarzenie LifeScience Open Space.

Jest to międzynarodowe spotkanie ukierunkowane na wymianę informacji, budowanie bezpośrednich kontaktów i łączenie partnerów, w celu realizacji innowacyjnych projektów w obszarze biotechnologii i life science. Organizatorem spotkania jest Klaster LifeScience Kraków.

Podczas LifeScience Open Space zostaną zaprezentowane oferty współpracy technologicznej członków Klastra. Prezentacje dedykowane będą następującym tematom: diagnostyka i biotechnologia medyczna, innowacyjny szpital, zdrowa żywność, środowisko oraz styl życia i uroda.

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele wybranych bio-regionów EU: Edinburgh Science Triangle, BioAratec (Hiszpania), BioConValley (Niemcy), BioLatvia (Łotwa), którzy przedstawią możliwości i ofertę współpracy.

W ramach wydarzenia będzie możliwość skonsultowania zagadnień natury prawnej, organizacyjnej i finansowej oraz uzyskać informacje na temat specjalistycznych usług dedykowanych środowisku life science.

Spotkanie LifeScience Open Space jest wydarzeniem satelitarnym konferencji Eurobiotech 2011. Udział w LifeScience Open Space jest bezpłatny.

Zaloguj się Logowanie

Komentuj