Kurtyny pcv – efektywniejsza i bezpieczniejsza praca

kurtyny-pcv

Kurtyny pcv – efektywniejsza i bezpieczniejsza praca

Zamiast tradycyjnych drzwi – kurtyny pcv. Ich zastosowanie to już nie tylko alternatywa, ale przede wszystkim krok w kierunku uczynienia pracy bardziej ekonomiczną, efektywniejszą i bezpieczniejszą.

Z przemysłowych kurtyn korzystają firmy działające w branży przemysłu. Te elastyczne pasy charakteryzujące się dużą wytrzymałością mechaniczną, pozwalają ograniczyć dostęp czynników zewnętrznych, w tym środowiskowych. Tym samym zapobiegają niekorzystnym zmianom czy utracie właściwości produktów, które są magazynowane, pakowane i przygotowywane do wysyłki. Nie tylko dla tych celów firmy stawiają na kurtyny przemysłowe.

Elastyczny paski wykonane z pcv, mogą być stosowane również wewnątrz obiektów – hal czy magazynów. Poza zastępowaniem tradycyjnych drzwi, nadają się do wydzielania stanowisk pracy. Część zadań wymaga zabezpieczenia przed dostępem czynników, które panują również we wnętrzach obiektów przemysłowych. Umieszczenie naokoło takiego stanowiska pracy kurtyn pcv, oznacza zabezpieczenie zarówno dla pracownika realizującego powierzone mu zadanie, jak i pozostałych osób znajdujących się na terenie danego zakładu.

Ochrona przed kurzem, zabrudzeniami, hałasem, jednocześnie dostęp światła i bezproblemowe poruszanie się. Kurtyny pcv otaczające niewielkie fragmenty powierzchni, w obiektach zamkniętych, podnoszą i efektywność, i bezpieczeństwo pracy. Ponadto jest to znacznie bardziej ekonomiczne rozwiązanie niż wydzielanie całkowicie odrębnych pomieszczeń do pracy.

Łatwy montaż, bezproblemowe użytkowanie, a do tego zaokrąglone brzegi kurtyn przemysłowych, czynią je pożądanymi elementami wyposażenia nie tylko hal czy magazynów, ale i chłodni, zakładów przetwórstwa spożywczego, a także zakładów spawalniczych.

Kurtyny pcv wykonywane są w różnych kolorach, rozmiarach i systemach montażu. Z tego względu warto zwrócić się po fachową poradę do firmy https://www.kurtynypasowe.pl/. Na stronie można obliczyć wstępny koszt potrzebnych kurtyn przemysłowych, znaleźć przykładowe realizacje, jak i umówić się na montaż zamówionych produktów.

Zaloguj się Logowanie

Komentuj