Kącik kawowy na stacji paliwowej – czy to się opłaca?

© unsplash

© unsplash

Kto przed wyruszeniem w podróż lub w jej trakcie nie zdecyduje się na postój przy stacji paliw i łyk dobrej, świeżo zaparzonej kawy? No właśnie! Kącik kawowy otworzy przed Twoim lokalem wiele możliwości do rozwoju, a łatwy w zdobyciu nie wymaga od Ciebie dużej inwestycji – ani finansowej, ani czasowej.

Podsumowanie:

Kawa na stacji paliw? Tego oczekują konsumenci! Zamiast zostawać w tyle, wyposaż swój lokal w profesjonalny kącik kawowy i otwórz swój biznes na niemal nieograniczony rozwój.
Kącik kawowy to nic innego, jak wydzielona strefa wyposażona w ekspres do kawy i wszystkie niezbędne akcesoria, umożliwiająca samodzielne przygotowanie napoju na wynos.
Rozszerzenie oferty, zwiększenie dochodów, umocnienie pozycji na rynku i budowanie pozytywnych doświadczeń u klientów – z dobrze dobranym i prawidłowo użytkowanym kącikiem kawowym zyskujesz to i jeszcze więcej!

Kącik kawowy – co to takiego?

Kącik kawowy to samodzielna i kompleksowo wyposażona strefa, w której klient może – bez pomocy pracownika lokalu – przyrządzić swoją ulubioną kawę na wynos. To stoisko, które ma postać schludnego, minimalistycznego i nowoczesnego mebla i zawiera automatyczny ekspres do kawy z wysokiej jakości ziarnami oraz akcesoria niezbędne do przyrządzenia i zabrania kawy ze sobą (kubki, wieczka, mieszadełka, cukier w saszetkach, syropy smakowe itp.). W jego skład wchodzi też umiejętnie ukryty, a przy tym łatwo dostępny kosz na odpady i oświetlenie górne zwiększające komfort użytkowania. Jest też telemetria – system informujący o liczbie przygotowanych napojów. Kącik kawowy (www.tchibo-coffeeservice.pl) zajmuje niewielką przestrzeń, bo zaledwie około 1 m2, a do jego uruchomienia potrzebny jest wyłącznie dostęp do prądu. Zdobędziesz go w ramach wynajmu kącika kawowego, oferowanego między innymi przez Tchibo Coffee Service – lidera w tej branży.

Nowoczesne i wydajne ekspresy do kawy oddane do dyspozycji klientów to zarówno doskonały sposób na rozszerzenie oferty stacji paliw i zwiększenie dochodów, jak i na kompleksowe zadbanie o coraz większe potrzeby konsumentów. Sprzedaż kawy na wynos oferuje bowiem nawet kilkudziesięcioprocentowe marże! Jest więc o co zawalczyć. A możliwość wypicia pysznej kawy przed lub w trakcie podróży to pokusa, której niewiele osób jest w stanie się oprzeć!

Poinformuj o tym, że posiadasz w lokalu nowoczesny kącik kawowy – na przykład wystawiając baner reklamowy przed budynkiem, a z pewnością goście wybiorą Twoją stację, zamiast konkurencyjnego punktu. Piękny zapach świeżo zaparzonej kawy, docierający do klienta już na chwilę po przekroczeniu progu na pewno zbuduje pozytywne doświadczenia, którymi – kto wie – może goście podzielą się z innymi, zachęcając do zatrzymania się właśnie u Ciebie.

Zaloguj się Logowanie

Komentuj