6 powodów, aby wybrać Petromex!

6_powodow_aby_wybrac_petromex

6 powodów, aby wybrać Petromex!

Szukasz dostawcy paliw i oleju opałowego, który zapewni Ci nie tylko dobre produkty, ale także wsparcie i profesjonalne doradztwo? Czujesz się zagubiony w gąszczu ofert od różnych dostawców? Nie martw się, pomożemy Ci wybrać odpowiednią ofertę! Wybierając Petromex możesz być pewny, że wybierasz najlepszego partnera w biznesie. A oto 6 powodów, dla których warto postawić właśnie na nich!

Rodzinna firma z tradycjami 

Petromex to rodzinna firma, która działa w branży paliwowej od blisko 30 lat, ciągle się rozwijając i wychodząc naprzeciw potrzebom swoich Klientów. Na rynku wyróżnia ich nie tylko długoletnie doświadczenie, ale także rodzinna atmosfera. Wszystko to przekłada się na szybką i łatwą wymianę informacji oraz bezpośrednią komunikację na linii Klient – Firma, dlatego możesz być pewny, że tu nie będziesz prowadzić rozmowy z robotem!

Swoją codzienną pracą, szkoleniami i usprawnianiem procesu obsługi zespół Petromex pokazuje jak bardzo liczy się dla nich zaufanie Klientów i zapewnienie im jak najlepszej jakości oferowanych usług. 

Ludzie są najważniejsi 

Firma stawia na ludzi i dba o równowagę między pracą a życiem prywatnym, oferując elastyczny czas pracy oraz szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb pracownika i całego zespołu. Zespół wierzy, że pozytywne relacje wewnątrz firmy przekładają się na relacje z kontrahentami i podnoszą jakość oferowanej obsługi, a właściciele zawsze stawiają na pierwszym miejscu bezpieczeństwo swoich pracowników i przestrzeganie zasad BHP, również w przypadku dostaw. 

Petromex umożliwia Klientom bezpośredni kontakt oraz dostęp do wiedzy i doświadczenia swoich pracowników. Tutaj nie rzuca się suchymi paragrafami z umów, bo to rozmowa telefoniczna lub twarzą w twarz pozwala na lepsze zrozumienie potrzeb Klientów i znalezienie dla nich najlepszego rozwiązania. Przedsiębiorstwo z odpowiednim wyprzedzeniem informuje również swoich Kontrahentów o zmianach przepisów oraz warunków dostaw. 

Tylko zaufani dostawcy

Jakość i bezpieczeństwo są dla tego dostawcy priorytetem. Wiedząc, jak ważne jest zapewnienie skutecznego i bezpiecznego działania silników i systemów grzewczych, firma dba o to, by ich produkty były jak najlepszej jakości. Współpracując bezpośrednio z producentami paliw w Polsce, takimi jak PKN Orlen i dokładnie weryfikując dostawców, Petromex zapewnia swoim Klientom sprawdzone produkty posiadające certyfikaty jakości.

Kompleksowa obsługa 

W Petromex możesz znaleźć wszystko, czego potrzebujesz – paliwa, olej grzewczy, zbiorniki na paliwo, adblue czy wodę, a nawet skup oleju przepracowanego czy różne prace serwisowe. I to wszystko w jednym miejscu i z kompleksową obsługą. Jeden telefon daje wiele możliwości! Wykwalifikowany zespół służy radą i wsparciem, a realizacja każdego zamówienia jest dla firmy priorytetem. Stali Klienci mogą liczyć również na specjalne warunki płatności.

 Jeśli nie posiadasz własnej cysterny, nie martw się – tutaj możesz skorzystać też z transportu paliw płynnych bezpośrednio od dostawcy prosto do Twojej firmy. Sprawdź ofertę Petromex i przekonaj się sam!

Referencje

Lojalność stałych Klientów oraz ciągle rosnące grono nowych odbiorców świadczą o sukcesie firmy w zapewnianiu kompleksowych usług. Niektóre współprace trwają już naprawdę wiele lat i są oparte na wzajemnym zaufaniu i profesjonalizmie. Niezawodne dostawy i wyjątkowe podejście do Klienta sprawiają, że firma Petromex jest uważana za godnego zaufania dostawcę, któremu można powierzyć nawet najbardziej wymagające zlecenia. 

Odpowiedzialny biznes

Chcecie, aby Wasz biznes działał w sposób odpowiedzialny, etyczny i w zgodzie z obowiązującymi normami prawnymi i ochrony środowiska? W takim razie dobrze trafiliście! Petromex stawia na zrównoważony rozwój i etyczne działanie, dlatego zawsze zwraca uwagę, aby Klienci byli informowani o obowiązujących i zmieniających się przepisach w handlu paliwami. Firma współpracuje tylko z najlepszymi krajowymi dostawcami, co daje pewność, że oferowane przez nią produkty pochodzą ze sprawdzonych źródeł i spełniają wysokie standardy jakości. To opolskie przedsiębiorstwo jest godnym zaufania Partnerem, który chce budować długotrwałe relacje z Kontrahentami, aby zapewnić pełen pakiet usług dostosowany do indywidualnych potrzeb. 

W Petromex znajdziesz wszystko czego potrzebujesz – od paliw po zbiorniki na olej przepracowany. Pracownicy firmy to prawdziwi profesjonaliści, którzy działają z myślą o Klientach. Tutaj ludzie pracują dla ludzi, a ich głównym celem jest zapewnienie Klientom niezawodnych i satysfakcjonujących usług. 

Dowiedz się więcej: https://petromex.pl/my/

Zaloguj się Logowanie

Komentuj