Tablet z wytrzymałą baterią – Getac F110

© fotolia

© fotolia

Jednym z najważniejszych kryteriów przemawiających za wyborem odpowiedniego tabletu jest przede wszystkim pojemność oraz wydajność baterii. Czynniki te odgrywają niezwykle ważną rolę w przypadku każdego urządzenia mobilnego. Im większa wydajność i pojemność baterii, tym rzadsza konieczność podłączania urządzenia do prądu, a co za tym idzie: bardziej komfortowa i wygodniejsza praca.

- Warto szczególnie zaznaczyć, że oprócz rodzaju i pojemności baterii, wpływ na długą i komfortową pracę na pojedynczym ładowaniu ma także szereg innych czynników, o których na co dzień po prostu zapominamy. Mowa tu przede wszystkim o optymalizacji systemu operacyjnego oraz umiejętności odpowiedniego korzystania z urządzenia – mówi specjalista firmy rugged.com.pl.

Na szczęście istnieją na rynku rozwiązania, które zaprojektowano z myślą o długiej i wydajnej pracy na urządzeniach mobilnych, bez konieczności częstego ładowania baterii. Firmą, która może się pochwalić w zakresie produkcji tak innowacyjnych rozwiązań, jest Getac – marka kojarzona ze względu na niezwykle wytrzymałe i przeznaczone do pracy w trudnych warunkach komputery przenośne. Model F110 to prawdziwa rewolucja na rynku tabletów.

Getac F110 i jego wytrzymała bateria

- Getac F110 zawiera wszystko to, co najbardziej potrzebne w komputerze przenośnym. Jedną z najlepszych cech tego modelu jest jednak zastosowanie dwóch baterii typu hot swap, które można wymieniać w czasie pracy. Dzięki temu można bezproblemowo usunąć jeden z dwóch akumulatorów i zastąpić go nowym, w pełni naładowanym, aby zachować w ten sposób ciągłość pracy tabletu – wyjaśnia pracownik firmy rugged.com.pl.

Dwie wymienne baterie gwarantują aż do 12 godzin autonomicznej pracy. To niezwykle ważny parametr, zwłaszcza jeśli wykorzystujemy tablet w celach biznesowych i korzystamy z niego w warunkach uniemożliwiających częste zasilanie baterii. Tu warto szczególnie podkreślić, że urządzenie, jakim jest tablet, stanowi świetną alternatywę dla ciężkiego i mało poręcznego laptopa, tym bardziej jeśli mowa o częstych i długich podróżach służbowych. Z tego też względu coraz częściej wykorzystywane jest jako niezbędne narzędzie do pracy.

Czym jeszcze wyróżnia się ten model?

Getac F110 zaliczany jest do grupy najlepszych wzmocnionych tabletów. Łączy w sobie szereg niezwykle ważnych i przydatnych zarazem cech, a w tym przede wszystkim: wydajność, duży ekran i lekką konstrukcję. Zaprojektowane w ten sposób urządzenie niemalże całkowicie burzy wyobrażenie na temat dotychczasowych tabletów rugged. Jego wielkość zbliżona jest do zwykłej kartki papieru. Getac F110 to obecnie zdecydowanie najcieńszy i najlżejszy zarazem tablet rugged z dużym ekranem, podwójnymi bateriami i procesorem szóstej generacji. Getac stworzył więc tablet, który łączy w sobie duży ekran wraz z kompaktowymi wymiarami i niską wagą – rozwiązanie dotąd niespotykane na rynku wytrzymałych urządzeń mobilnych. Ten wzmocniony tablet zapewnia niesamowity poziom wydajności.

W modelu F110 zastosowano rewolucyjną technologię LumiBond ™, która umożliwiła stworzenie bardziej czytelnego i zapewniającego zdecydowanie lepszy kontrast wyświetlacza. Żaden inny wzmocniony tablet lub laptop nie oferuje również tak wyrazistych kolorów. Połączenie szkła ochronnego wraz z panelem dotykowym i matrycą LCD sprawiło, że powstał ekran zapewniający niezwykłą czytelność i trwałość zarazem. Ekran ten posiada cztery zaawansowane tryby Touch (dotykowy/deszcz, trybu Pen, rękawic oraz opcjonalny tryb Digitizer). Dodatkowo Getac F110 można wyposażyć w modem LTE, który oferuje bardzo szybkie połączenie z Internetem.

W przypadku tego modelu producent przewidział także dedykowaną stację dokującą, którą montuje się przy pomocy standardowych ramion VESA. Pozwala to na sprawną instalację tabletu w samochodzie. Oprócz dodatkowych portów we/wy możliwa jest także podłączenie zewnętrznych anten do modemu LTE, Wifi, czy GPS – podpowiada specjalista firmy rugged.com.pl.

O modelu F110 zwykło się mówić, że został zbudowany, by przetrwać. Nietrudno zgodzić się z tym stwierdzeniem, jeśli wziąć pod uwagę jego olbrzymią trwałość i wytrzymałość. Ten wzmocniony tablet zapewnia maksymalną ochronę przed upadkami, wibracjami, wstrząsami, a także działaniem niskich temperatur, kurzu i cieczy. Został niezależnie przetestowany i certyfikowany wedle obowiązujących norm MIL-STD-810G, IP65 i MIL-STD-461F.

Zaloguj się Logowanie

Komentuj