Dobre ceny makulatury na skupie

cena-makulatury

Dobre ceny makulatury na skupie

Skup makulatury gwarantuje atrakcyjne ceny, a także odbiór nawet bardzo dużych partii makulatury różnego rodzaju. Tym samym jest to doskonała oferta dedykowana zwłaszcza do przedsiębiorstw oraz firm, w których makulatura może być uciążliwym odpadem.

Korzystne ceny makulatury na skupie

Skup makulatury obejmuje odbiór materiałów papierniczych różnego rodzaju. Są to jednak przede wszystkim

  • Kartony – pudła, opakowania, tektura lita, zarówno luzem jak i zbelowana
  • Makulatura gazetowa
  • ścinki drukarskie – kreda, offset zadrukowany oraz niezadrukowany, ścinki oraz arkusze, pudła
  • Tektura falista

Co więcej skup makulatury w ramach zintegrowanej obsługi klienta oferuje możliwość wstawienia odpowiedniego sprzętu, takiego jak wózki widłowe czy belownice, a także pomoc wykwalifikowanego personelu. W przypadku większej ilości makulatury skup oferuje własny transport, a także możliwość bezpośredniego przekazania makulatury do punktów Ochrony Środowiska, zajmujących się skupem surowców wtórnych. Zbierane odpady zostają przetwarzane w profesjonalnej prasie, która wytwarza bele o wadze sięgającej maksymalnie 1200 kg. W ten sposób z łatwością można zniszczyć różnego rodzaju dokumenty, co jest gwarancją poufności oraz szczelności procesów. W tym celu wykorzystywane są specjalistyczne niszczarki przemysłowe. W ofercie dostępne są także specjalne worki do magazynowania makulatury, a także klomby do ich zabezpieczenia, zwłaszcza w przypadku dokumentów.

Od czego zależy cena makulatury na skupie?

Cena makulatury, w którym Klienci mogą uzyskać na skupie zależy od kilku czynników. Przede wszystkim wpływa na nią ilość sprzedawanej makulatury. Tym samym klienci, którzy decydują się na hurtową sprzedaż makulatury mogą uzyskać znacznie bardziej atrakcyjne ceny aniżeli w przypadku klientów detalicznych. Jednak poza ilością istotna jest także jakość sprzedawanej na skupie makulatury. Tym samym dużo wyższe ceny klienci uzyskać mogą, kiedy makulatura będzie sucha, pozbawiona zanieczyszczeń a także wolna od jakichkolwiek innych substancji oraz materiałów. W szczególności zadać należy o to, aby makulatura była bez plastikowych elementów czy też innych odpadów. Ceny uzależnione są również od rodzaju makulatury. Co więcej w przypadku bardzo dużych ilości istnieje możliwość indywidualnej negocjacji ceny, aby uzyskać jeszcze bardziej atrakcyjne warunki finansowe. Warto zatem sprzedawać regularnie makulaturę, która nierzadko jest uciążliwym odpadem dla przedsiębiorstw z różnych branż, na przykład branży transportowej czy przemysłu.

Więcej na temat makulatury -> https://zeme.com.pl/artykuly/makulatura/

Zaloguj się Logowanie

Komentuj