Akademia Versum – szkolenie na miarę potrzeb branży hair & beauty

fryzjerstwo

Akademia Versum – szkolenie na miarę potrzeb branży hair & beauty

W Internecie można znaleźć mnóstwo wskazówek, dotyczących tego, jak rozpocząć działalność i prowadzić firmę w branży hair & beauty. Jak odróżnić rzetelne portale od stron, na których wypowiadają się laicy? To trudne. Możemy jednak polecić jeden sprawdzony adres – www.akademiaversum.pl. Zobacz, dlaczego warto korzystać z tego szkolenia.

1. Portal markowany przez firmę znaną w branży

Szkolenie internetowe dla specjalistów z branży hair & beauty to kolejny projekt Versum. Jego twórcami są specjaliści odpowiedzialni za powstanie innowacyjnego oprogramowania do zarządzania salonami fryzjerskimi oraz gabinetami kosmetycznymi. Narzędzie zostało stworzone w 2011 r. i w krótkim czasie zyskało ogromną popularność. Obecnie korzysta z niego aż 21 000 użytkowników.

2. Praktyczne porady biznesowe dla właścicieli managerów firm

Akademia Versum to szkolenie, które nie tylko w przystępny sposób przedstawia teoretyczne aspekty omawianych zagadnień, ale także mówi o tym, jak wprowadzać je w życie. Porady przygotowywane są w oparciu o wieloletnie doświadczenie ludzi z branży, dzięki czemu sprawdzają się w praktyce. Co ważne, lekcje publikowane na portalu są pisane przystępnym językiem, w sposób przyjazny nawet dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę w z biznesem urodowym. Interesująca tematyka oraz liczne ciekawostki sprawiają, że nauka zamienia się w przyjemną lekturę.

3. Lekcje tworzone przez ekspertów

Wykładowcy Akademii Versum to kilkudziesięciu specjalistów związanych z branżą urodową, którzy często prowadzą zajęcia na klasycznych kursach lub na uczelniach wyższych. Wśród nich znajdują się trenerzy, współpracujący z firmami kosmetycznymi, marketingowcy, prawnicy, eksperci w zakresie IT oraz właściciele i managerowie przez lata zarządzający dużymi przedsiębiorstwami. Każdy z nich tworzy materiały zgodne ze swoją specjalizacją, dzięki czemu są one naprawdę wartościowe.

4. Wolny dostęp do wszystkich materiałów

Wszystkie lekcje na portalu są ogólnodostępne. Korzystanie z nich jest bezpłatne i nie wymaga logowania. Osoby zainteresowane dokształcaniem mogą po prostu wejść na stronę internetową i rozpocząć lekturę. Kurs można odbyć, rozpoczynając od Lekcji 1 i czytając teksty w kolejności lub od razu przejść do wybranych zagadnień, które zostały uporządkowane w sześciu działach: Prawo, Sprzedaż, Obsługa klienta, Zarządzania, Marketing i Finanse.

5. Baza wiedzy, która jest stale poszerzana

Obecnie w bazie materiałów szkoleniowych Akademii Versum znajduje się około sześćdziesięciu lekcji. Liczba ta stale się powiększa.

Zapraszamy na www.akademiaversum.pl!

Zaloguj się Logowanie

Komentuj