Manitu przedstawia historię pewnej reklamy

© 123RF

© 123RF

Muzyka łagodzi obyczaje. Filmy wzruszają, książki wciągają swoją treścią. Jednak czy wspólny temat do rozmów wystarczy, aby rozluźnić atmosferę w pracy?

W Systell poszliśmy krok dalej…

Systell od ponad 12 lat jest liderem, oferującym rozwiązania contact center oraz  nowoczesne oprogramowania, usprawniające obsługę klienta w firmie.

Zbliżały się wielkie wydarzenia branżowe – MyCustomerWorld. i Froum Call Center. W dziale marketingu pojawił się pomysł promocji działań firmy, poprzez animację produktową. Temat nie był łatwy. Bo jak pokazać lata pracy i jej efekty w tak krótkim czasie?

Zobrazowanie problemu, pozwoliło wielu widzom utożsamić się z bohaterką filmiku – Ewą. Zakłopotaną i bezradną, pracującą w nie poukładanym świecie działu obsługi klienta bez odpowiedniego systemu contact center, gdzie bieżące sprawy piętrzą się jak góra lodowa.

Scenariusz był gotowy, więc w firmie ogłosiliśmy casting. Wystarczył jeden dzień na wybranie obsady. Projekt okazał się ciekawym, wspólnym doświadczeniem. Profesjonalne studio, makijażystka, stroje oraz rewelacyjna atmosfera współpracy na planie zaowocowała! Przekonajcie się sami. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej historii z Manitu, duchem skutecznej komunikacji, który jak zawsze czuwał nad wszystkim.

Jak nam się udało?

Oceńcie efekt sami oglądając animację z udziałem zespołu Systell.

Zaloguj się Logowanie

Komentuj