Bezpłatne szkolenia dla MSP w Akademii Afilo

Ruszył nabór na bezpłatne szkolenia Akademii Marketingu Internetowego Afilo. Projekt skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z terenu województwa mazowieckiego. Do udziału w szkoleniach szczególnie zaproszone są osoby z terenów wiejskich oraz w wieku 45 plus.

Szkolenia finansowane są z funduszy Unii Europejskiej z Mazowieckiej Jednostki Regionalnej. Program obejmuje 5 bloków tematycznych: Marketing internetowy dla firm, Reklama w wyszukiwarkach, Marketing internetowy rozliczany za efekt, Internet PR oraz Planowanie i organizacja internetowej kampanii reklamowej.

Szkolenia prowadzone będą przez trenerów – praktyków, pracujących w branży internetowej. Ich celem jest zapoznanie uczestników z możliwościami, jakie daje zastosowanie Internetu w działaniach promocyjnych i wsparciu sprzedaży. Organizatorem szkoleń jest Afilo – spółka specjalizująca się w prowadzeniu internetowych kampanii reklamowych rozliczanych za efekt.

„Na szkoleniach w przystępny sposób pokażemy jak funkcjonuje rynek reklamy internetowej w Polsce. Zaprezentujemy dostępne narzędzia reklamowe, z których mogą korzystać przedsiębiorcy, powiemy jak wybrać te odpowiednie do ich rodzaju działalności i budżetu, jakim dysponują. Reklamę w Internecie wykorzystuje coraz więcej firm z sektora MSP. My uczymy jak mądrze wydać pieniądze na reklamę tak, by była ona inwestycją, która musi się zwrócić. Pokażemy też, jak mierzyć swoje działania w sieci, na co zwrócić uwagę przy ocenianiu ofert, jak dokładnie liczyć swoje pieniądze.” – zachęca Adam Dyba, jeden z trenerów Akademii Afilo.

Szkolenia zaplanowane są na okres od maja 2011 do października 2012 roku. Będą prowadzone w Warszawie w weekendy, w 10-12 osobowych grupach. Więcej informacji o szkoleniach można uzyskać na stronie internetowej http://akademia.afilo.pl oraz pod numerem telefonu: 22 516 45 11.

Zaloguj się Logowanie

Komentuj